1/6
Peugeot Expert

Peugeot Expert

20.000 €

Evaluare Wabiti

Un pic târziu

Raport estimat calitate/preț/km

Preț 21%
Km 0%
An 0%

Kilometraj

355.000 km

An

2012

Combustibil

Motorină

Cutie

Automată

Acest anunț vs similare

Preț mediu similare

18.277 €

Km mediu similare

123.406 km

Fișă tehnică

Combustibil

Motorină

An

2012

Kilometraj

355.000 km

Cutie

Automată

Culoare exterioară

gray

Vânzător

Profesional

Descriere

se vinde Peugeot Expert mașina funcțională are ITP și asigurarea expirată se oferă fiscal

Similare pe Wabiti

Comparație în timp real cu mașini similare de pe platformă.

22 anunțuri comparabile

Preț mediu similare

18.277 €

Km mediu similare

123.406 km

An mediu similare

2.021

Acest anunț vs similare

+9,4% preț +187,7% km
Peugeot Expert Euro 5 2.0 hdi

Peugeot Expert Euro 5 2.0 hdi

RO
5.700 €
2013 an 214.000 km Motorină Automată

Mașina este adusă din Germania cumpărată de la reprezentanta cu factura,km Șanț stipulați .Este supraînălțat ,are navigație încălzire scaune,pilot automat.Prețul include TVA deductibil.

BestAuto Livrare la domiciliu
Peugeot Expert 2.0 BlueHDi L3H1 Semi-Vidrado

Peugeot Expert 2.0 BlueHDi L3H1 Semi-Vidrado

🇵🇹 PT altă țară
17.500 €
2019 an 263.059 km Motorină Automată

Interessado em Peugeot Expert? Confira a oferta disponível agora na STANDVIRTUAL. Descubra informações detalhadas sobre equipamentos, condição técnica, histórico e preço.

Standvirtual Livrare la domiciliu
Peugeot Expert 2016 1.6 BlueHDi L1H1

Peugeot Expert 2016 1.6 BlueHDi L1H1

🇵🇹 PT altă țară
12.990 €
2016 an 180.000 km Motorină Manuală

Compre Peugeot Expert 2016 1560 ➤ Carrinha em Braga ✓ Ótimo estado e preço ✓ ➤ Veja o anúncio!

Auto.Moto.pt Livrare la domiciliu
Peugeot Expert

Peugeot Expert

🏳️ PL altă țară
8 744 zł
2014 an 154.000 km Motorină Automată

Witam serdecznie posiadam na sprzedaż PEUGEOT EXPERT MULTISPACE z silnikiem diesla o pojemności 2,0 HDI moc 128 koni 6 biegowa skrzynia manualna. Samochód sprowadzony z Niemiec kupiony od właściciela osoby prywatnej opłacony przygotowany do rejestracji na auto wystawiam fakturę VAT marża kupujący zwolniony z opłaty skarbowej. Uwaga -Jeśli oglądasz to ogłoszenie na OLX informuję że jest możliwość przekierownia do OTOMOTO gdzie zamieszczonych jest więcej zdjęć oraz informacji o samochodzie (kliknij Kontakt przez Otomoto) !!! PISEMNA GWARANCJA PRZEBIEGU !!! !!! PRZEBIEG WPISANY NA FAKTURZE !!! Samochód w bardzo dobrym stanie wizualnym, jak nowe wnętrze utrzymane perfekcyjnie tapicerka bez przetarć czy dziur nic nie połamane . Auto bezwypadkowe wszystkie szyby oraz lampy oryginalne na żywo prezentuje się naprawdę znakomicie. Stan techniczny wzorowy, silnik skrzynia biegów oraz zawieszenie pracuje idealnie, klimatyzacja oraz reszta wyposażenia w pełni sprawna. AUTO GODNE POLECENIA ZAPRASZAM NA JAZDĘ PRÓBNĄ Więcej informacji udzielę telefonicznie ### Wyświetl numer ### !!! ZAKUP BEZ RYZYKA !!! !!! MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU SAMOCHODU Z GWARANCJĄ od 1 miesiąca do 12 miesięcy !!!

AutoHandelGajos.pl Livrare la domiciliu
Peugeot Expert 1,499D addblue

Peugeot Expert 1,499D addblue

RO
9.500 €
2020 an 300.000 km Motorină Automată

Mașina se află în stare excelentă . schimburi și ITP recent făcute acte la zi ofer fiscal. Toate dotările și încălzire în scaun șofer. se poate vedea în Florești Cluj

BestAuto Livrare la domiciliu
Peugeot Expert 1.5 BlueHDi L2H1 Semi-Vidrado

Peugeot Expert 1.5 BlueHDi L2H1 Semi-Vidrado

🇵🇹 PT altă țară
19.900 €
2021 an 198.573 km Motorină Automată

Interessado em Peugeot Expert? Confira a oferta disponível agora na STANDVIRTUAL. Descubra informações detalhadas sobre equipamentos, condição técnica, histórico e preço.

Standvirtual Livrare la domiciliu
Vezi anunțul pe BestAuto ← Vezi mai multe anunțuri similare
Wabiti

Găsește vehiculul potrivit pentru tine pe Wabiti

Wabiti conectează cumpărători și vânzători într-o vitrină digitală clară, rapidă și fără zgomot. Compară mii de vehicule second hand, filtrează după marcă, model, combustibil, kilometraj, culoare și preț.

Fie că vrei o mașină mică pentru oraș, un SUV de familie, un model sportiv sau o motocicletă, poți descoperi oferte de la profesioniști și particulari.

Pregătim Wabiti pentru a opera în mai multe țări din Europa, cu o experiență adaptată fiecărei piețe și fiecărui tip de vehicul.

Compară cu context

Nu te uita doar la preț: pune fiecare anunț în context și descoperă mai repede ce opțiuni merită mai multă atenție.

Decide mai repede

Filtrează zgomotul pieței și treci mai repede de la explorare la decizie, pentru a găsi mașina potrivită pentru tine și bugetul tău.

Contactează cu mai multă siguranță

Când un anunț pare bun, ajungi mai bine pregătit să vorbești cu vânzătorul și să-ți prioritizezi următorii pași.